Sondaj:

Credeţi că Victor Ponta ar trebui să demisioneze din funcţia de premier?

Da
Nu

Sondaje vechi »


Contact:

Adresa:
Targu Jiu, str. Unirii, nr. 36 (Complex Gârdu, intrarea prin spate)
Telefon:
0353/41.00.41
Fax:
0353/415.666
E-mail:
redactia@pandurul.ro





« Alte articole din categoria Actualitate

Cilibiu face trafic ziarului Pandurul

Actualitate

Democrat liberalul Nicolae Cilibiu a găsit un mod interesant de a se promova în competiţia internă pentru desemnarea candidatului PDL la Primăria Târgu Jiu. Pentru că fiecare bătălie se câştigă pas cu pas, lui Nicolae Cilibiu i s-a părut important să fie pe primul loc şi în sondajul publicat pe pagina de internet a ziarului Pandurul. Astfel, Cilibiu a trimis mesaje de pe telefonul mobil prietenilor, în care îi îndeamnă la vot pe internet. „Votează Cilibiu in GORJ PANDURUL. Transmite mesajul la minim 10 prieteni! Multumesc mult, Prietene“, este mesajul secretarului general al PDL Gorj! (M.M.)



 
 
  • Currently 4.72/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noteaza articolul.

Nota curentă: 4.7 din 18 voturi

Taguri:

Comentarii

Pandurul nu este responsabilă juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastră vă revine în exclusivitate.

  1. de rs:
    un dobitoc
    2012-03-02, 00:06:52 (adresa: 82.79.45.*)
  2. de Protectia animalelor:
    Te recunosteam si fara semnatura! Treci la loc in padoc!
    2012-03-02, 00:19:01 (adresa: 79.119.90.*)
  3. de mira t:
    n-ai pentru ce......
    2012-03-02, 16:47:00 (adresa: 86.123.126.*)
  4. de 0766859058-DIN PARTEA MEA TI-AU VENIT 34 VOTURI:
    Astia sunt invidiosi ca Cilibiu a intrecut pe Davitoiu.SINCER SA FIU CILIBIU MERITA SA CONDUCA ATAT C.E ROVINARI,DAR POATE CONDUCE SI PDL GORJ.NU L-AM VAZUT DECAT ODATA IN FATA SI IN REST LA TV.DAR L-AM CITIT CE OM E.E MAI BUN CA DAVITOIU CU 38%.FELICITARI
    2012-03-02, 21:39:08 (adresa: 82.145.208.*)
  5. de COMISARU:
    De ce arunci monede in canal, cirib.........? - Am scapat o moneda inauntru. - Atunci de ce mai arunci si altele? - Doar nu-s tampit sa cobor in canal pentru o singura moneda....
    2012-03-02, 21:50:05 (adresa: 188.173.13.*)
  6. de Nicu Bercea :
    Cred ca ne grabim , majoritatea dintre noi , sa ne dam cu parerea despre cineva necunoscut.Eu, intamplator , il cunosc pe Cilibiu ca inginer ,ca subaltern al meu , ca un conducator respectat de subunitatea in care alucrat si nu era un politician .Acest aspect spune multe . Intrand in politica oamenii se mai schimba , dar fondul caracterului si educatiei ramane , chir daca este in lupta cu fiarele salbatice. Eu , chir daca sunt pesedist in doctrina mea , il apreciez pe Cilibiu si recomand concetatenilor sa-l analizeze mai in deapropae , nu va spun sa-l votai . sunteti destul de maturi politici sa primiti sfaturi de la mine. .Cele Bune n Nicu Bercea
    2012-03-03, 20:39:15 (adresa: 79.119.91.*)
  7. de Ionut:
    Cilibiu impreuna cu Davitoiu, iau atatea voturi cate voturi ia Circiumaru de pe o scara de bloc de pe str Minerilor.Pai nici pdl-isti lor care pentru 4 mici si o bere in Parcul Central i-au votat pentru CCL,nu-i mai voteaza acum.
    2012-03-04, 10:54:22 (adresa: 79.116.32.*)
  8. de pt 7:
    mars