Rezultatul amicalului Pandurii - CSU II Craiova

Pandurii Târgu Jiu a pierdut miercuri meciul amical disputat în compania echipei a doua a CSU Craiova, scor 1-3, la pauză 0-2. Pentru Pandurii a marcat Trancă, în repriza a doua,  dintr-o lovitură liberă.

Şi la acest meci au lipsit, sau au luat loc pe bancă dar nu au jucat, şapte jucători din lot care se confruntă cu diferite probleme medicale ori sunt în perioada de recuperare după accidentările suferite în perioada de pregătire.

Pandurii – CSU II Craiova  1-3 (0-2)

Pandurii:  Mihai Cotolan – Nicolae Cotolan, Gheorghe, Dănescu, Almic – Tudor – Raiciu, Vodă – Tudoran, Blejdea, Popescu.

În partea a doua a meciului au mai jucat:  Opriţa, Costache -  Safta, Draca, Trancă, Vasilescu, Rasoveanu, Bogdan Cuibari, Hery Kim, Tănăsoiu, Cristea

Vizualizări: 1,232