Pârvulescu: „Gabriel Matei va fi din vară jucătorul Stelei”

 Preşedintele executiv al clubului Pandurii, Eugen Pârvulescu, a confirmat faptul că azi s-au încheiat negocierile cu clubul  Steaua pentru transferul fundaşului Gabriel Matei: „Cele două cluburi au ajuns azi la o înţelegere şi din vară Gabriel Matei va fi jucătorul Stelei. Suma este bună pentru noi pe perioada aceasta de criză. Gabriel Matei din vară va fi jucătorul Stelei doar din vară a pune umărul la atingerea obiectivului echipei noastre. Matei are caracter şi va încerca să arate că are valoare de Steaua jucând cât mai bine în retur la noi. Îi doresc mult succes şi la echipa noastră şi la Steaua din vară dar şi la naţionala de tineret şi de ce nu şi la naţionala mare unde cred că va ajunge cât de curând”.


Vizualizări: 53

Trimite pe WhatsApp

Alte articole din Ultima ora:

Citește și: