Află preşedinţii si vicepreşedinţii secţiilor de votare din Gorj

ALBENI

Secţia 126 –Preşedinte  MIICA IOANA

Secţia 126 –VicePreşedinte  COANCA LIVIA

Secţia 127 –Preşedinte  FIERASCU DANIELA

Secţia 127 – VicePreşedinte  BOROACA GRIGORE

Secţia 128 – Preşedinte  MIICA LILIANA

Secţia 128 – VicePreşedinte  GORLA SPIRIDON

Secţia 129 –Preşedinte  FIERASCU CRISTINEL

Secţia 129 – VicePreşedinte  NEAGU MIHAELA

Secţia 130/S –Preşedinte  BOCSERU GEORGIANA VALENTINA

Secţia 130/S – VicePreşedinte  BORCAN GABRIEL NICOLAE

ALIMPESTI

Secţia 131 Preşedinte  TUDOROIU PATEGA DUMITRU

Secţia 131 VicePreşedinte  VILCEANU VASILE

Secţia 132 Preşedinte  VALCEA DIDEL

Secţia 132 VicePreşedinte  RADULEA PETRE TIBERIU

Secţia 133/S Preşedinte  NEGRICIOIU MARIANA

Secţia 133/S VicePreşedinte  AVRAM NECHITA

ANINOASA

Secţia 134 Preşedinte  MARGINEANU CONSTANTINA

Secţia 134 VicePreşedinte  GEICA MARIA

Secţia 135 Preşedinte  DAIANU ALEXANDRU MADALIN

Secţia 135 VicePreşedinte  SAFTA D. CONSTANTIN GEORGIAN

Secţia 136 Preşedinte  SOSOI ANA MARIA

Secţia 136 VicePreşedinte  COSTESCU IOANA VALENTINA

Secţia 137 Preşedinte  GEICA ILIE CATALIN

Secţia 137 VicePreşedinte  MARGARIT ILIE

Secţia 138/S Preşedinte  DAIANU GHEORGHE MARIAN

Secţia 138/S VicePreşedinte  MENCHENIE D. ILIE

ARCANI

Secţia 139 Preşedinte  STROE ION MARIUS

Secţia 139 VicePreşedinte  BICOI ALIN

Secţia 140/S Preşedinte  RASOVEANU DANIELA

Secţia 140/S VicePreşedinte  GLAVAN VICTOR ALIN

BAIA DE FIER

Secţia 141 Preşedinte  LITOIU C. MARIA JANA

Secţia 141 VicePreşedinte  GULIOIU ELENA

Secţia 142 Preşedinte  ILIESCU ELENA

Secţia 142 VicePreşedinte  BUDURAN ION

Secţia 143 Preşedinte  DRAGANESCU GHE. MIRELA

Secţia 143 VicePreşedinte  MARIA ELISA DIANA

Secţia 144/S Preşedinte  GHITU DANUT

Secţia 144/S VicePreşedinte  DIACONESCU ELENA ADRIANA

BALANESTI

Secţia 145 Preşedinte  SIMIONESCU IRINA LOREDANA

Secţia 145 VicePreşedinte  BALTOC ION

Secţia 146 Preşedinte  HORHOIANU ELVIRA

Secţia 146 VicePreşedinte  BALTOC DORINA

Secţia 147 Preşedinte  LUPU ILEANA CARMEN

Secţia 147 VicePreşedinte  LALA BEBISOR

Secţia 148/S Preşedinte  COCHINA VASILE

Secţia 148/S VicePreşedinte  DUMITRU ADELA IOANA

BALESTI

Secţia 149 Preşedinte  VEZURE ION SORIN

Secţia 149 VicePreşedinte  DOBRESCU MIHAELA

Secţia 150 Preşedinte  NEDIANU MINODORA

Secţia 150 VicePreşedinte  BUZULOIU GHEORGHE COSMIN

Secţia 151 Preşedinte  MUSESCU LOREDANA ELEONORA

Secţia 151 VicePreşedinte  MALAESCU TOMA

Secţia 152 Preşedinte  POPESCU AURORA CARMEN

Secţia 152 VicePreşedinte  VLADULESCU DANIEL

Secţia 153 Preşedinte  COJAN MARIA DANIELA

Secţia 153 VicePreşedinte  SPERLEA NICOLAE

Secţia 154 Preşedinte  DRAGAN I. LUIZA

Secţia 154 VicePreşedinte  STOENAC MIHAI

Secţia 155 Preşedinte  MALAESCU I MARIANA

Secţia 155 VicePreşedinte  LUCA I. ION

Secţia 156/S Preşedinte  TUDORESCU DRAGOS ROBERTO

Secţia 156/S VicePreşedinte  LUCA I. COSMIN

BARBATESTI

Secţia 157 Preşedinte  FRATILA ANDREEA

Secţia 157 VicePreşedinte  CIUREA RALUCA ROXANA

Secţia 158/S Preşedinte  BOBAIANU DORIN

Secţia 158/S VicePreşedinte  DRAGHICI D. IOANA

BENGESTI-CIOCADIA

Secţia 159 Preşedinte  DOBRITA DORIAN

Secţia 159 VicePreşedinte  LACATUSU MIRELA

Secţia 160 Preşedinte  ROIBU LOREDANA LAVINIA

Secţia 160 VicePreşedinte  COJOCARU RAMONA

Secţia 161 Preşedinte  LACATUSU EM. EMILIAN

Secţia 161 VicePreşedinte  NEATA ELENA NARCISA

Secţia 162 Preşedinte  BRAILOIU ANA MARIA

Secţia 162 VicePreşedinte  PERESCU ANA MARIA

Secţia 163/S Preşedinte  CHEROIU CATALIN

Secţia 163/S VicePreşedinte  VAMESU D GHEORGHE

BERLESTI

Secţia 164 Preşedinte  POPESCU IULIA GEORGIANA

Secţia 164 VicePreşedinte  POPESCU GHEORGHE

Secţia 165 Preşedinte  NITA MARIA

Secţia 165 VicePreşedinte  POCIOVALISTEANU MARIA

Secţia 166/S Preşedinte  CHISAMERA GHEORGHE MIRON

Secţia 166/S VicePreşedinte  DUMITRASCU LAVINIA ADRIANA

BILTENI

Secţia 167 Preşedinte  DOBROIU ELENA NINETA

Secţia 167 VicePreşedinte  CIRSTEA VASILE

Secţia 168 Preşedinte  GOSA ELENA

Secţia 168 VicePreşedinte  ILIE MARCEL

Secţia 169 Preşedinte  TATARU I. SABINA

Secţia 169 VicePreşedinte  BRANISTEANU GEORGETA

Secţia 170 Preşedinte  UNGUREANU D. ION

Secţia 170 VicePreşedinte  COICA IULIANA CARMEN

Secţia 171/S Preşedinte  MACESARU FLORENTIN CIPRIAN

Secţia 171/S VicePreşedinte  VADUVA VIORELIA

BOLBOSI

Secţia 172 Preşedinte  VLADU ANA NICOLETA

Secţia 172 VicePreşedinte  VLADU DUMITRU DANUT

Secţia 173 Preşedinte  PUIU IOAN OCTAVIAN

Secţia 173 VicePreşedinte  IVASCU C-TIN COSMIN

Secţia 174 Preşedinte  CROITORU GHEORGHE

Secţia 174 VicePreşedinte  DETCULESCU EMILIA

Secţia 175/S Preşedinte  LUNGU ELEODOR COSTEL

Secţia 175/S VicePreşedinte  NEGHINA FLOAREA

BORASCU

Secţia 176 Preşedinte  BANICA ALINA ALEXANDRA

Secţia 176 VicePreşedinte  VIRSAN IOANA

Secţia 177 Preşedinte  BANICA MATILDA FELICIA

Secţia 177 VicePreşedinte  ANGHEL MARIA

Secţia 178 Preşedinte  BURADA CALIN DUMITRU

Secţia 178 VicePreşedinte  CERCEL NICOLAE CRISTINEL

Secţia 179 Preşedinte  MARGINEANU DRAGULESCU

Secţia 179 VicePreşedinte  SIMION MIHAELA SANDA

Secţia 180/S Preşedinte  GAINA MARIA

Secţia 180/S VicePreşedinte  UNGUREANU ANITA LOREDANA

BRANESTI

Secţia 181 Preşedinte  VADUVA N. CONSTANTIN

Secţia 181 VicePreşedinte  BALOSIN GEORGE FLORIN

Secţia 182 Preşedinte  BRATU SIMONA ALEXANDRA

Secţia 182 VicePreşedinte  DUMITRU F. IOANA

Secţia 183 Preşedinte  VOLINTIRU PETRE

Secţia 183 VicePreşedinte  MANEA ELENA

Secţia 184 Preşedinte  LACATUSU NICOLETA

Secţia 184 VicePreşedinte  GHIMPU C. MIOARA

Secţia 185/S Preşedinte  PETCU V. LAURENTIU

Secţia 185/S VicePreşedinte  VOLINTIRU MARIANA

BUMBESTI JIU

Secţia 74 Preşedinte  CIRSTINA CRISTINA

Secţia 74 VicePreşedinte  LUBEN ION

Secţia 75 Preşedinte  GHINEA RAMONA MARIA

Secţia 75 VicePreşedinte  BUCSENARU NICOLAE

Secţia 76 Preşedinte  MEDREGA NICU

Secţia 76 VicePreşedinte  CATUTOIU F SIMONA GABRIELA

Secţia 77 Preşedinte  BEREGAN IOANA GEORGIANA

Secţia 77 VicePreşedinte  GHEORGHE PETRICA CLAUDIU

Secţia 78 Preşedinte  LUPULESCU TEODORA GEORGIANA

Secţia 78 VicePreşedinte  BALASOIU ADRIANA SIMONA

Secţia 79 Preşedinte  COLTAN RALUCA LAVINIA

Secţia 79 VicePreşedinte  VASILE TUDOR SEVASTIAN

Secţia 80 Preşedinte  FRUNZARU ADRIANA

Secţia 80 VicePreşedinte  BALAETI LARISA ELIDA

Secţia 81 Preşedinte  CIOCHINA DORINA

Secţia 81 VicePreşedinte  VLADUTESCU CLAUDIA MIRABELA

Secţia 82/S Preşedinte  COLTAN DANIELA

Secţia 82/S VicePreşedinte  PUFAN CLAUDIA ALINA

BUMBESTI-PITIC

Secţia 186 Preşedinte  POPESCU STEFAN

Secţia 186 VicePreşedinte  DANECI P. PETRE MARIUS

Secţia 187 Preşedinte  GUSTEA I. MIHAI

Secţia 187 VicePreşedinte  COVRIG CONSTANTIN COSMIN

Secţia 188 Preşedinte  BALAN EMILIA

Secţia 188 VicePreşedinte  LONTOS ELENA

Secţia 189/S Preşedinte  DOBRE CRISTIAN MARIAN

Secţia 189/S VicePreşedinte  BALANESCU N. CEZAR-SELENIUS

BUSTUCHIN

Secţia 190 Preşedinte  GLAVAN C CONSTANTIN

Secţia 190 VicePreşedinte  EREMIA CLAUDIA

Secţia 191 Preşedinte  NITU NICOLAE DANIEL

Secţia 191 VicePreşedinte  DUMITRESCU CRISTIANA MINODORA

Secţia 192 Preşedinte  OPREA ELENA EMILIA

Secţia 192 VicePreşedinte  FICIU ION

Secţia 193 Preşedinte  COJOCARU MARIUS ADRIAN

Secţia 193 VicePreşedinte  EZAREANU MARIANA

Secţia 194 Preşedinte  POPESCU ELENA

Secţia 194 VicePreşedinte  DEACONESCU MARINELA CRINELA

Secţia 195/S Preşedinte  ARGESANU RAMONA ADELA

Secţia 195/S VicePreşedinte  POPA FLORENTINA SIMONA

CAPRENI

Secţia 196 Preşedinte  CRUCERU C. ADRIANA

Secţia 196 VicePreşedinte  NICOLA DENIS ALEXANDRU

Secţia 197 Preşedinte  MATEI ION

Secţia 197 VicePreşedinte  SANDU ELISAVETA

Secţia 198 Preşedinte  CIRLUGEA CONSTANTIN SORIN

Secţia 198 VicePreşedinte  BALEA DANIELA MARIA

Secţia 199/S Preşedinte  ANCUTA ALEXANDRU IONUT

Secţia 199/S VicePreşedinte  BALEA VASILE

CATUNELE

Secţia 200 Preşedinte  MODORAN CLAUDIU GHEORGHE

Secţia 200 VicePreşedinte  NITOI I. SIMONA MIHAELA

Secţia 201 Preşedinte  LAPADAT SANDA

Secţia 201 VicePreşedinte  TIGARAN ION

Secţia 202 Preşedinte  NITOI DUMITRU

Secţia 202 VicePreşedinte  NITOI DUMITRU

Secţia 203 Preşedinte  GHITA EUGENIA MARIA

Secţia 203 VicePreşedinte  CROITORU SANDA. LIANA

Secţia 204/S Preşedinte  TIGARAN ANCA IONICA

Secţia 204/S VicePreşedinte  BOBIC CRISTIAN

CILNIC

Secţia 210 Preşedinte  POARCA SORINEL OLIVIU

Secţia 210 VicePreşedinte  SGONDEA LILIANA

Secţia 211 Preşedinte  POPOVICI V.E. VIRGIL ION

Secţia 211 VicePreşedinte  ANDRITOIU SIMONA MARIA

Secţia 212 Preşedinte  CIOCIRLIE ION SORIN

Secţia 212 VicePreşedinte  MARASESCU DUMITRU IRINEL

Secţia 213 Preşedinte  ARCANU CATINCA

Secţia 213 VicePreşedinte  CIOATA MARIA CRISTINA

Secţia 214/S Preşedinte  DRAICA GHEORGHE FLORIN

Secţia 214/S VicePreşedinte  VLADOIU RODICA

CIUPERCENI

Secţia 205 Preşedinte  DIACONESCU ELENA LOREDANA

Secţia 205 VicePreşedinte  CALNICEANU MARIA

Secţia 206 Preşedinte  PAVEL MIHAELA GEORGIANA

Secţia 206 VicePreşedinte  CORNEA ANA MARIA

Secţia 207 Preşedinte  DRAGOTA MATEI

Secţia 207 VicePreşedinte  BEJAT OLIMPIA ELVIRA

Secţia 208 Preşedinte  VOICULESCU MARIANA

Secţia 208 VicePreşedinte  STOENOIU FLORENTINA

Secţia 209/S Preşedinte  CUPA D. TATIANA

Secţia 209/S VicePreşedinte  ANCUTERU C. SILVIA

CRASNA

Secţia 215 Preşedinte  TAPUREL A MARIA

Secţia 215 VicePreşedinte  FASIU ELISABETA

Secţia 216 Preşedinte  BOBOC LUCIA LACRAMIOARA

Secţia 216 VicePreşedinte  BOBOC LARISA MONICA

Secţia 217 Preşedinte  TIRIPLICA D. MIOARA

Secţia 217 VicePreşedinte  MITOI RODICA

Secţia 218 Preşedinte  NICOVALA SEVASTITA RAMONA

Secţia 218 VicePreşedinte  CIORTEA G. LAVINIA

Secţia 219/S Preşedinte  DANCIU CALIOPIA

Secţia 219/S VicePreşedinte  TUTU OVIDIU ALIN

CRUSET

Secţia 220 Preşedinte  CIOBOTARU CONSTANTIN

Secţia 220 VicePreşedinte  NEDELCU RAMONA

Secţia 221 Preşedinte  DABU COSTINELA

Secţia 221 VicePreşedinte  TUDORACHE LEONTINA

Secţia 222 Preşedinte  MOLDOVEANU PAULA

Secţia 222 VicePreşedinte  VLASCEANU LAURENTIU OCTAV

Secţia 223/S Preşedinte  PARLAU I PETRE

Secţia 223/S VicePreşedinte  MOLDOVEANU ELENA ANDREEA

DANCIULESTI

Secţia 224 Preşedinte  DASCALU LIVIU MARINEL

Secţia 224 VicePreşedinte  SCAUNASU N. MARIA

Secţia 225 Preşedinte  IONESCU IOANA

Secţia 225 VicePreşedinte  LUPU MARIA

Secţia 226 Preşedinte  CIMPOERU SIMONA ELENA

Secţia 226 VicePreşedinte  ZAMFIR ION

Secţia 227/S Preşedinte  POPESCU GH. NICOLITA

Secţia 227/S VicePreşedinte  CIOAZA IONELA

DANESTI

Secţia 228 Preşedinte  BIRZAVA MARIANA LARISA

Secţia 228 VicePreşedinte  BAMBALOI BEBE

Secţia 229 Preşedinte  MODROIU IONICI PERSIDA DACIANA

Secţia 229 VicePreşedinte  SUDU MARIA LOREDANA

Secţia 230 Preşedinte  BANCIULEA FLORIN

Secţia 230 VicePreşedinte  OLARU CLAUDIA

Secţia 231 Preşedinte  ENACHE MARIA

Secţia 231 VicePreşedinte  PALITA IONUT

Secţia 232/S Preşedinte  CALOTA LAURENTIU CATALIN

Secţia 232/S VicePreşedinte  BESOI LAVINIA VIRGINIA

DRAGOTESTI

Secţia 233 Preşedinte  NEGOMIREANU I. LAURA

Secţia 233 VicePreşedinte  NEBANCEA NICOLETA

Secţia 234 Preşedinte  GOSEA P. MIHAELA

Secţia 234 VicePreşedinte  NOROCEA SIMONA

Secţia 235/S Preşedinte  LUPULET MARIA

Secţia 235/S VicePreşedinte  VLAD CONSTANTIN

DRAGUTESTI

Secţia 236 Preşedinte  CRUCERU A. EMANOIL

Secţia 236 VicePreşedinte  ICHIM G. MIRELA CARMEN

Secţia 237 Preşedinte  POPESCU I. ANA MARIA

Secţia 237 VicePreşedinte  CONERU MIHAELA

Secţia 238 Preşedinte  POPESCU C. GABRIEL

Secţia 238 VicePreşedinte  BARBONIE MARIA RODICA

Secţia 239 Preşedinte  SENDROIU ION ALIN

Secţia 239 VicePreşedinte  LOGA GEORGETA ILEANA

Secţia 240 Preşedinte  BUDULAN I. COSMIN GHEORGHE

Secţia 240 VicePreşedinte  GURAN MIHAIL FLORIN

Secţia 241/S Preşedinte  BALACESCU I. CONSTANTIN

Secţia 241/S VicePreşedinte  BUTAN DANIELA

FARCASESTI

Secţia 242 Preşedinte  POPESCU F FLORIN

Secţia 242 VicePreşedinte  GEORGESCU IONEL

Secţia 243 Preşedinte  OITA GR. COSMIN DINCA

Secţia 243 VicePreşedinte  BELGIU ELVIS ARISTOTEL

Secţia 244 Preşedinte  VOICU MARIA IRINA

Secţia 244 VicePreşedinte  CONSTANTINESCU AURICA LEONARD

Secţia 245 Preşedinte  NEGREA ION

Secţia 245 VicePreşedinte  SOVILGAU CONSTANTIN

Secţia 246 Preşedinte  ROTARU D. OANA JANINA

Secţia 246 VicePreşedinte  TUDORESCU TEODORA

Secţia 247/S Preşedinte  BALU GRIGORE

Secţia 247/S VicePreşedinte  CIOBOTEA VICTOR ADRIAN

GLOGOVA

Secţia 248 Preşedinte  TARLEA VALERIU

Secţia 248 VicePreşedinte  BLENDEA D. SANDALA

Secţia 249/S Preşedinte  TUTUNARU C. GHEORGHE

Secţia 249/S VicePreşedinte  ZLATE LICARET VALENTINA MARIA

GODINESTI

Secţia 250 Preşedinte  SULEA I. ION MARIAN

Secţia 250 VicePreşedinte  CIOATA ION

Secţia 251 Preşedinte  RATA AGNANA OLIVIA

Secţia 251 VicePreşedinte  CIOBANU ANDREEA

Secţia 252 Preşedinte  RADU MONICA

Secţia 252 VicePreşedinte  RATA BOGDAN CATALIN

Secţia 253 Preşedinte  CORBEANU V DOMNICA

Secţia 253 VicePreşedinte  CHILEA VIOREL

Secţia 254/S Preşedinte  PATRASCU ALINA

Secţia 254/S VicePreşedinte  GHITULESCU DANIEL

HUREZANI

Secţia 255 Preşedinte  CIRSTEA DANIELA

Secţia 255 VicePreşedinte  PUIU EUGENIA

Secţia 256 Preşedinte  VILCEANU IRINA

Secţia 256 VicePreşedinte  SULIMAN ECATERINA

Secţia 257/S Preşedinte  SMARANDOIU E. MARIA MADALINA

Secţia 257/S VicePreşedinte  BALA N ION

IONESTI

Secţia 258 Preşedinte  GRADINARU ELVIRA

Secţia 258 VicePreşedinte  MILCU ALEXANDRA LAVINIA

Secţia 259 Preşedinte  STEJANTU ALIN IONUT

Secţia 259 VicePreşedinte  LAMBU FLORICA

Secţia 260 Preşedinte  NENIU IOANA

Secţia 260 VicePreşedinte  LAMBU GHEORGHE CALIN

Secţia 261/S Preşedinte  BOBLEA GHEORGHE

Secţia 261/S VicePreşedinte  LAMBU SORIN

JUPINESTI

Secţia 262 Preşedinte  MIRTAU IONELA CRISTINA

Secţia 262 VicePreşedinte  VINTILA N. NICOLETA

Secţia 263 Preşedinte  PICINISI MONICA

Secţia 263 VicePreşedinte  VILCEANU N. ANCA DANIELA

Secţia 264/S Preşedinte  VINTILA N. PAUL NICOLAE

Secţia 264/S VicePreşedinte  CIOBANU ILEANA GEORGIANA

LELESTI

Secţia 265 Preşedinte  TOTAN IULIA

Secţia 265 VicePreşedinte  GIORGI D. ION

Secţia 266 Preşedinte  FEROIU CONSTANTIN DANIEL

Secţia 266 VicePreşedinte  ROSU RUXANDRA MARIA MAGDAEELA

Secţia 267 Preşedinte  POPEANGA SILVIA

Secţia 267 VicePreşedinte  FLEANCU PANTELIMON

Secţia 268/S Preşedinte  TUFAN D. CONSTANTIN

Secţia 268/S VicePreşedinte  PRIESCU I. AUGUSTINA MARCELA

LICURICI

Secţia 269 Preşedinte  GRECU ELENA CAMELIA

Secţia 269 VicePreşedinte  MUTULESCU GINA

Secţia 270 Preşedinte  BIRZAIANU MARIA

Secţia 270 VicePreşedinte  APETREI V LUCRETIA

Secţia 271 Preşedinte  DIACONESCU MADALINA FELICIA

Secţia 271 VicePreşedinte  GHERASIE DAN

Secţia 272/S Preşedinte  GRECU M. MARIAN CLAUDIU

Secţia 272/S VicePreşedinte  STEGA CRISTIAN

LOGRESTI

Secţia 273 Preşedinte  BALACEAN MIRCEA JEAN

Secţia 273 VicePreşedinte  ILINCA MIHAELA

Secţia 274 Preşedinte  BUSE MARIA ALINA

Secţia 274 VicePreşedinte  GOLESCU ELENA EMILIA

Secţia 275 Preşedinte  DINCA ARIADA

Secţia 275 VicePreşedinte  STAICUT I. MANUELA

Secţia 276 Preşedinte  BALUTOIU CAMELIA

Secţia 276 VicePreşedinte  DEACONESCU ELENA LUMINITA

Secţia 277 Preşedinte  TRANTEA GR. GENTIANA ELENA

Secţia 277 VicePreşedinte  SPINU ROBERT COSMIN

Secţia 278/S Preşedinte  POPESCU AURELIAN CATALIN

Secţia 278/S VicePreşedinte  POPESCU A LAURENTIU

MATASARI

Secţia 279 Preşedinte  PALITA GHEORGHE

Secţia 279 VicePreşedinte  POPESCU C. MELANIA

Secţia 280 Preşedinte  CIORTAN ION

Secţia 280 VicePreşedinte  TANASOIU I. MARIA

Secţia 281 Preşedinte  TURTUREA GHEORGHE MARIUS

Secţia 281 VicePreşedinte  LUTA CRISTINA

Secţia 282 Preşedinte  PUPAZA ANGELA

Secţia 282 VicePreşedinte  CIOABA T. BIANCA

Secţia 283 Preşedinte  DOBROMIRESCU ALIN

Secţia 283 VicePreşedinte  BURAU I IULIANA TATIANA

Secţia 284 Preşedinte  ROMAN C. ELENA ALINA

Secţia 284 VicePreşedinte  TUNCU C. LILIANA

Secţia 285/S Preşedinte  DANCIU CATALIN

Secţia 285/S VicePreşedinte  PURCEL CAMELIA

MOTRU

Secţia 59 Preşedinte  TALIANU MAGDALENA DANIELA

Secţia 59 VicePreşedinte  PAUNESCU RADU

Secţia 60 Preşedinte  DAFINOIU ION

Secţia 60 VicePreşedinte  VLAD GABRIELA

Secţia 61 Preşedinte  VINTURIS CRISTIAN OCTAVIAN

Secţia 61 VicePreşedinte  MARINESCU I. EMA DIANA

Secţia 62 Preşedinte  MISCODAN GERMINA

Secţia 62 VicePreşedinte  NEAGU S. ILEANA

Secţia 63 Preşedinte  VASILESCU BEBE-GIGI

Secţia 63 VicePreşedinte  BUICAN IOAN

Secţia 64 Preşedinte  CORNOIU MIHAITA

Secţia 64 VicePreşedinte  LONEA CONSTANTIN ADRIAN

Secţia 65 Preşedinte  SACHELARIE LEONARD

Secţia 65 VicePreşedinte  CROCE BOGDAN GABRIEL

Secţia 66 Preşedinte  CIOBANU LAURA MIHAELA

Secţia 66 VicePreşedinte  PETCU ION

Secţia 67 Preşedinte  BIGLIGIU ROMULUS

Secţia 67 VicePreşedinte  LUNGU VICTOR

Secţia 68 Preşedinte  IORGA MARIANA

Secţia 68 VicePreşedinte  URUCU MIHAELA

Secţia 69 Preşedinte  ZBANGHE LUMINITA

Secţia 69 VicePreşedinte  IORGA FLORENTINA CRISTINA

Secţia 70 Preşedinte  PETCU DANIEL MARIUS

Secţia 70 VicePreşedinte  CINTEZA GHE ELENA

Secţia 71 Preşedinte  PISOI VICOLAE

Secţia 71 VicePreşedinte  COSMULESCU LIGIA SPERANTA

Secţia 72 Preşedinte  UNGUREANU VALERIA

Secţia 72 VicePreşedinte  ILINCA AUREL

Secţia 73/S Preşedinte  CROCE EUGENIA

Secţia 73/S VicePreşedinte  VASILESCU ELENA MIHAELA

MUSETESTI

Secţia 286 Preşedinte  BUJIU GR. CRISTINEL

Secţia 286 VicePreşedinte  BUSOI SORIN

Secţia 287 Preşedinte  BUJIU MIRELA

Secţia 287 VicePreşedinte  LUPULESCU OANA MADALINA

Secţia 288 Preşedinte  LUPULESCU CONSTANTIN

Secţia 288 VicePreşedinte  VILCEANU BUJU M TEODOR

Secţia 289/S Preşedinte  ROSCULETE CLAUDIA

Secţia 289/S VicePreşedinte  ARSANU DANIELA CRISTINA

NEGOMIR

Secţia 290 Preşedinte  CARCIUMARU I ADELA

Secţia 290 VicePreşedinte  FOMETESCU I. GHEORGHE

Secţia 291 Preşedinte  MOISE VASILICA

Secţia 291 VicePreşedinte  LUPU DANIELA CARLA

Secţia 292 Preşedinte  TOGOE C. VALENTIN

Secţia 292 VicePreşedinte  GIOI GH. MARINICA

Secţia 293/S Preşedinte  CIRCIUMARU VICTORIA

Secţia 293/S VicePreşedinte  SCURTU ELISA IOANA

NOVACI

Secţia 83 Preşedinte  UNGUREANU MIRELA

Secţia 83 VicePreşedinte  DAIANU ELENA

Secţia 84 Preşedinte  DANUTI ION LUCIAN

Secţia 84 VicePreşedinte  VLADUTI DANIELA AURELIA

Secţia 85 Preşedinte  VONICA ELENA DANIELA

Secţia 85 VicePreşedinte  DUGULEANA GHEORGHE

Secţia 86 Preşedinte  NEDU A. ELENA

Secţia 86 VicePreşedinte  DINOC CONSTANTIN DOREL

Secţia 87/S Preşedinte  VATAMANU I. PAUL

Secţia 87/S VicePreşedinte  CEAUSESCU ALEXANDRU IONUT

PADES

Secţia 294 Preşedinte  ORZESCU PLESU VICTORIA CLAUDIA

Secţia 294 VicePreşedinte  ARGINTARU ION

Secţia 295 Preşedinte  RAUT ANA MIRELA

Secţia 295 VicePreşedinte  LUCA ION FLORIN

Secţia 296 Preşedinte  IVASCU VICTOR

Secţia 296 VicePreşedinte  VRANCUTI SORIN CATALIN

Secţia 297 Preşedinte  BRATILOVEANU IONEL CLAUDIU

Secţia 297 VicePreşedinte  MARGULESCU I CONSTANTIN

Secţia 298/S Preşedinte  VOICILA GEORGIANA

Secţia 298/S VicePreşedinte  ARGINT NICOLETA MARIA

PESTISANI

Secţia 299 Preşedinte  GLAVAN FLORENTINA

Secţia 299 VicePreşedinte  CHIATA P. CONSTANTIN MIHAIL

Secţia 300 Preşedinte  COSTESCU ELENA CAMELIA

Secţia 300 VicePreşedinte  COBZARU MARIN N. NICOLETA CORINA

Secţia 301 Preşedinte  LUNGU ANA

Secţia 301 VicePreşedinte  PAICU I. CONSTANTIN CORNEL

Secţia 302/S Preşedinte  COJOCARU MARIUS GABRIEL

Secţia 302/S VicePreşedinte  TABACU ANGELA

PLOPSORU

Secţia 303 Preşedinte  SIMION GHEORGHITA

Secţia 303 VicePreşedinte  IVANOIU MARIA MAGDALENA

Secţia 304 Preşedinte  UIDILA N. SIMONA ELENA

Secţia 304 VicePreşedinte  MATIESESCU CRISTINA ELENA

Secţia 305 Preşedinte  SPATARU M. AUREL DANIEL

Secţia 305 VicePreşedinte  TRUSCA D CLAUDIA

Secţia 306 Preşedinte  MATIESESCU GRIGORE

Secţia 306 VicePreşedinte  BALA SCARLAT

Secţia 307/S Preşedinte  GHEORGHITA ADINA ELENA

Secţia 307/S VicePreşedinte  CINCA LUMINITA

POLOVRAGI

Secţia 308 Preşedinte  PENCIU ION

Secţia 308 VicePreşedinte  ISPAS DOINA

Secţia 309 Preşedinte  SARDARU MARIA

Secţia 309 VicePreşedinte  ROGOVEANU LAURENTIU

Secţia 310/S Preşedinte  BADITA S ISABELA ECATERINA

Secţia 310/S VicePreşedinte  TIRLEA ELENA IULIANA

PRIGORIA

Secţia 311 Preşedinte  DUMITRU ALIN SORIN

Secţia 311 VicePreşedinte  UNGUREANU M. DORU

Secţia 312 Preşedinte  NICULESCU IOLANDA SIMONA

Secţia 312 VicePreşedinte  CIUPERCA DORIN

Secţia 313 Preşedinte  DEACONESCU DOINITA

Secţia 313 VicePreşedinte  TRANCA N ION

Secţia 314 Preşedinte  VILCEANU MARIA

Secţia 314 VicePreşedinte  TRANCA I ELENA CRISTINA

Secţia 315 Preşedinte  STOENOIU LOREDANA

Secţia 315 VicePreşedinte  PADURARU CLAUDIA

Secţia 316 Preşedinte  DINUT DANIELA

Secţia 316 VicePreşedinte  BUTARU FELICIA ELENA

Secţia 317/S Preşedinte  LEONCU NICOLAE DANIEL

Secţia 317/S VicePreşedinte  CIUPERCA DANIELA

ROSIA DE AMARADIA

Secţia 318 Preşedinte  VOICA COTOJMAN ELENA GEORGIANA

Secţia 318 VicePreşedinte  DIACONU APOSTOL

Secţia 319 Preşedinte  MUTULETE E. MARIA LILIANA

Secţia 319 VicePreşedinte  SANDU BENONI

Secţia 320 Preşedinte  MUTULETE OVIDIU

Secţia 320 VicePreşedinte  BOROACA DANIEL

Secţia 321/S Preşedinte  RADUCU CORNELIA SEBASTIA

Secţia 321/S VicePreşedinte  DINEI PETRE

ROVINARI

Secţia 88 Preşedinte  DUMITRU SORINA

Secţia 88 VicePreşedinte  DRAGU MIHAI

Secţia 89 Preşedinte  CATRINOIU VASILE

Secţia 89 VicePreşedinte  BUTARU SANDA ELISABETA

Secţia 90 Preşedinte  DUMITRESCU OANA DIANA

Secţia 90 VicePreşedinte  GEORGESCU V. ROMICA

Secţia 91 Preşedinte  DUCAN ADRIAN COSMIN

Secţia 91 VicePreşedinte  MARCU EMIL GEORGIAN

Secţia 92 Preşedinte  MIUT RADITA

Secţia 92 VicePreşedinte  VINULESCU IONUT ALIN

Secţia 93 Preşedinte  DEACONESCU CRISTI

Secţia 93 VicePreşedinte  PARVULET DIANA MIHAELA

Secţia 94 Preşedinte  DUCAN CLAUDIU RADU

Secţia 94 VicePreşedinte  VINULESCU MARIANA LAVINIA

Secţia 95 Preşedinte  DRAGOI D. ALINA

Secţia 95 VicePreşedinte  DIACONESCU ADRIAN

Secţia 96 Preşedinte  PODARELU NUTA MIHAELA

Secţia 96 VicePreşedinte  LATEA IULICA

Secţia 97/S Preşedinte  OLARU DANIELA

Secţia 97/S VicePreşedinte  DANESCU CLAUDIA ELENA

RUNCU

Secţia 322 Preşedinte  CATANA ELENA

Secţia 322 VicePreşedinte  APOSTOL ION

Secţia 323 Preşedinte  DANCIU IONELA

Secţia 323 VicePreşedinte  COMAN RAMONA

Secţia 324 Preşedinte  ILIUTA P. PETRE

Secţia 324 VicePreşedinte  ANDREI CRISTINA

Secţia 325 Preşedinte  IOVA MARIUS VASILE

Secţia 325 VicePreşedinte  COMAN FLORIN IONEL COSMIN

Secţia 326 Preşedinte  POPESCU VASILICA

Secţia 326 VicePreşedinte  LACATUSU AURELIA

Secţia 327/S Preşedinte  STOICHIN BENIAMIN

Secţia 327/S VicePreşedinte  BARB NICOLAE

Secţia 328/S Preşedinte  BADITA OANA MARIA

Secţia 328/S VicePreşedinte  ARIBASI I LELIAN

SACELU

Secţia 332 Preşedinte  COROBEA MARIANA

Secţia 332 VicePreşedinte  RENTEA LOREDANA

Secţia 333/S Preşedinte  TAPUSI VIOLETA

Secţia 333/S VicePreşedinte  BADESCU SIMONA

SAMARINESTI

Secţia 329 Preşedinte  LACATUSU AURELIA

Secţia 329 VicePreşedinte  CHITIGIU CATALIN

Secţia 330 Preşedinte  CROICEA I. CONSTANTIN

Secţia 330 VicePreşedinte  GHISDAVU CORNEL

Secţia 331/S Preşedinte  TOMA TRAIAN

Secţia 331/S VicePreşedinte  CHITIGIU STANA

SAULESTI

Secţia 334 Preşedinte  DRAGHICI RUCSANDA C. ION

Secţia 334 S VicePreşedinte  ANDRITA IUSTIN

Secţia 335/S Preşedinte  ROSU IOANA

Secţia 335/S S VicePreşedinte  BECHERU CRISTIAN VASILE

SCHELA

Secţia 336 Preşedinte  COMAN ILEANA GABRIELA

Secţia 336 VicePreşedinte  DOBRESCU MARIA

Secţia 337 Preşedinte  TRIFOI I. IONELA

Secţia 337 VicePreşedinte  PATRASCOIU NICOLAE DANIEL

Secţia 338 Preşedinte  LUPULESCU MANUELA DANIELA

Secţia 338 VicePreşedinte  LUPULESCU D. ELENA

Secţia 339/S Preşedinte  CIOROMELA MARIA MIRABELA

Secţia 339/S VicePreşedinte  SERBANESCU TEODOR CRISTIAN

SCOARTA

Secţia 340 Preşedinte  MACAVEI GEORGE LUCIAN

Secţia 340 VicePreşedinte  PETRIA V. MINERVA

Secţia 341 Preşedinte  BREZOAICA ALINA IULIANA

Secţia 341 VicePreşedinte  COCHECI RAZVAN

Secţia 342 Preşedinte  POPESCU ST GHEORGHE

Secţia 342 VicePreşedinte  COMAN VASILE

Secţia 343 Preşedinte  SUCITU FLORINA ALINA

Secţia 343 VicePreşedinte  NANU C. ADRIAN

Secţia 344 Preşedinte  CIRTANA I. GHEORGHE

Secţia 344 VicePreşedinte  ILIESCU VICTOR DUMITRU

Secţia 345/S Preşedinte  ANDRONIE ILEANA MONICA

Secţia 345/S VicePreşedinte  BOLBOACA PETRISOR DANUT

SLIVILESTI

Secţia 346 Preşedinte  MISCODAN ELIZA MADALINA

Secţia 346 VicePreşedinte  SACEANU ION

Secţia 347 Preşedinte  MITARU ANGELA

Secţia 347 VicePreşedinte  LACATUSU RAMONA

Secţia 348/S Preşedinte  MILITARU OVIDIU

Secţia 348/S VicePreşedinte  POMAGA CRISTINA ILEANA

STANESTI

Secţia 349 Preşedinte  RACOCEANU BRASOVEANU S. ION

Secţia 349 VicePreşedinte  STEFOANE CLAUDIA

Secţia 350 Preşedinte  FARZA IRINA MARIA

Secţia 350 VicePreşedinte  VIERU G. MARIA MATILDA

Secţia 351/S Preşedinte  PIRVULESCU FLOAREA

Secţia 351/S VicePreşedinte  MAMARA NICOLETA LOREDANA

STEJARI

Secţia 352 Preşedinte  CILICA DEACONU ION

Secţia 352 VicePreşedinte  DEACONESCU MIRELA

Secţia 353 Preşedinte  CHISESCU CRISTIAN

Secţia 353 VicePreşedinte  GLODES OANA

Secţia 354 Preşedinte  SLAVUTEANU T. ION

Secţia 354 VicePreşedinte  CIOBOTEA D CONSTANTIN

Secţia 355/S Preşedinte  STANICA MARIA

Secţia 355/S VicePreşedinte  BUCEA STEFANIA ANDREEA

STOINA

Secţia 356 Preşedinte  AVRAM DUMITRU DANIEL

Secţia 356 VicePreşedinte  NICOLA NICOLITA

Secţia 357 Preşedinte  DUMITRU N. PAVEL IOAN

Secţia 357 VicePreşedinte  STAVARU IOANA

Secţia 358/S Preşedinte  GRIGOROIU ANDREIESCU BENONIE

Secţia 358/S VicePreşedinte  GORUN CONSTANTIN-DANUT

TANTARENI

Secţia 373 Preşedinte  BARBU FELICIA

Secţia 373 VicePreşedinte  TALAU M. ALINA MARIA

Secţia 374 Preşedinte  DULCU MARIANA DANIELA

Secţia 374 VicePreşedinte  PATRU TEODORA ISABEL

Secţia 375 Preşedinte  GULIE DANIEL

Secţia 375 VicePreşedinte  TALAU M CONSTANTINA CRISTINA

Secţia 376 Preşedinte  IONESCU IULIANA

Secţia 376 VicePreşedinte  SANDOIU GH. ELENA

Secţia 377/S Preşedinte  ION C MARIANA

Secţia 377/S VicePreşedinte  PRODEA ELENA LELIA

TELESTI

Secţia 359 Preşedinte  PAICU N. ELENA

Secţia 359 VicePreşedinte  ADAM CLAUDIU MADALIN

Secţia 360 Preşedinte  GURAN MARIA

Secţia 360 VicePreşedinte  MISCHIE CONSTANTIN

Secţia 361 Preşedinte  POPESCU VASILE MARIUS

Secţia 361 VicePreşedinte  MISCHIE ALIN DORIN

Secţia 362 Preşedinte  BERCHEZ ELENA

Secţia 362 VicePreşedinte  GRIVEI P. ANA VIRGINIA

Secţia 363/S Preşedinte  POPESCU POLINA CARMEN

Secţia 363/S VicePreşedinte  MISCHIE ION

TICLENI

Secţia 122 Preşedinte  BREZEANU LAURA

Secţia 122 VicePreşedinte  VAIHEL ELENA MIHAELA

Secţia 123 Preşedinte  GEICA V DRAGOS

Secţia 123 VicePreşedinte  BUDULICA ANDREEA ROXANA

Secţia 124 Preşedinte  SOFEI EMILIA

Secţia 124 VicePreşedinte  BASASTEANU ELENA SIDONELA

Secţia 125/S Preşedinte  POPESCU CLAUDIU ADRIAN

Secţia 125/S VicePreşedinte  STAICULESCU VERONICA

TIRGU CARBUNESTI

Secţia 104 Preşedinte  CALINA MARIA OLIVIA

Secţia 104 VicePreşedinte  ANCUTA CAMELIA FLORINA

Secţia 105 Preşedinte  DASCALU DIANA NICOLETA

Secţia 105 VicePreşedinte  VADUVA C. VASILE PAUL

Secţia 106 Preşedinte  BUCULEA AMELIA

Secţia 106 VicePreşedinte  COCIOABA ION

Secţia 107 Preşedinte  CEPOI A. ALEXANDRU

Secţia 107 VicePreşedinte  POPESCU C. ADRIANA

Secţia 108 Preşedinte  PETRACHE ALEXANDRU GABRIEL

Secţia 108 VicePreşedinte  PASCHIA RAUL AURICA

Secţia 109 Preşedinte  POPESCU CAMBREA VERONICA

Secţia 109 VicePreşedinte  IVANIS ELENA DOINA

Secţia 110 Preşedinte  TITEICHE ELENA MIHAELA

Secţia 110 VicePreşedinte  BIRSANU SIMONA MARIA

Secţia 111 Preşedinte  DRAGOMIRESCU CAMELIA

Secţia 111 VicePreşedinte  DIACONESCU LULU CRISTIAN

Secţia 112 Preşedinte  MUICU MELANIA DANIELA

Secţia 112 VicePreşedinte  POPESCU IOAN

Secţia 113/S Preşedinte  BIRAU ELENA IULIANA

Secţia 113/S VicePreşedinte  BATANU MILENA

TIRGU JIU

Secţia 1 Preşedinte COSCIUG G. MIHAELA

Secţia 1 VicePreşedinte VAMESU RADU BOGDAN

Secţia 2 Preşedinte LUPULESCU IOAN

Secţia 2 VicePreşedinte BADESCU DAN COSMIN

Secţia 3 Preşedinte POPESCU ELENA IRINA

Secţia 3 VicePreşedinte UDROIU DIANA MARIA

Secţia 4 Preşedinte NEBUNU FLORIN MARIUS

Secţia 4 VicePreşedinte RATA CATALIN ADRIAN

Secţia 5 Preşedinte GHINOIU IONUT

Secţia 5 VicePreşedinte ENEA ALEXANDRA RAMONA

Secţia 6 Preşedinte GROFU GABRIEL RAZVAN

Secţia 6 VicePreşedinte DIACONESCU V. GEANINA

Secţia 7 Preşedinte DRUMEN ELENA MIHAELA

Secţia 7 VicePreşedinte BISCA TANIA FLORENTINA

Secţia 8 Preşedinte TOMESCU EMILIA

Secţia 8 VicePreşedinte SARBU IOAN

Secţia 9 Preşedinte IORDACONIU DAN

Secţia 9 VicePreşedinte SOCU FIRUTA

Secţia 10 Preşedinte RETEZEANU CIPRIAN

Secţia 10 VicePreşedinte CALUTOIU MIHAELA

Secţia 11 Preşedinte NICOLESCU MIHAELA OLIMPIA

Secţia 11 VicePreşedinte TROCAN CLAUDIA RAMONA

Secţia 12 Preşedinte GAGIU MARIUS CLAUDIU

Secţia 12 VicePreşedinte ANTONIE RALUCA

Secţia 13 Preşedinte GIRLEA DAN LAURENTIU

Secţia 13 VicePreşedinte BOCSE MARIAN MIHAITA

Secţia 14 Preşedinte PETRESCU DANIEL

Secţia 14 VicePreşedinte TUFOI SIRBU RALUCA LAVINIA

Secţia 15 Preşedinte POPESCU CRISTINEL LEONARD

Secţia 15 VicePreşedinte CALESCU I. NICOLAE ELEODOR

Secţia 16 Preşedinte TARBAN ELVIS VALERIA

Secţia 16 VicePreşedinte DUMITRA EUGEN

Secţia 17 Preşedinte CARLOGEA VASILE

Secţia 17 VicePreşedinte CALOTA LAURENTIU FLORIN

Secţia 18 Preşedinte BUZGURE S. ELENA MIRELA

Secţia 18 VicePreşedinte CRUCERU MIHAELA

Secţia 19 Preşedinte BLINDU MARIUS CRISTIAN

Secţia 19 VicePreşedinte CHEPEA GH. AMALIA ELENA

Secţia 20 Preşedinte MORJAN MONICA GEANINA

Secţia 20 VicePreşedinte SERBU ELENA

Secţia 21 Preşedinte HUIDILA ADRIAN

Secţia 21 VicePreşedinte POPESCU I. CLAUDIA GEORGIANA

Secţia 22 Preşedinte BAIATU CAMELIA

Secţia 22 VicePreşedinte FALCUE ADRIAN

Secţia 23 Preşedinte NANU DINICA DANIELA

Secţia 23 VicePreşedinte CIOCLEI M ION

Secţia 24 Preşedinte ZAVOI ANA MARIA

Secţia 24 VicePreşedinte BUDIANU COSMINA

Secţia 25 Preşedinte CORNESCU DIANA CRISTINA

Secţia 25 VicePreşedinte POPOVICI ELENA GABRIELA

Secţia 26 Preşedinte DRAGANESCU GHE. CEZAR

Secţia 26 VicePreşedinte CARBUNESCU GHEORGHE

Secţia 27 Preşedinte BALDOVIN C. CONSTANTIN CRISTI

Secţia 27 VicePreşedinte TAURU VIRGIL

Secţia 28 Preşedinte PATRASCU BIRIS LUMINITA

Secţia 28 VicePreşedinte VASILESCU C. LILIANA

Secţia 29 Preşedinte ARDELEANU ALINA CRISTINA

Secţia 29 VicePreşedinte CRUCERU MARIA

Secţia 30 Preşedinte BURLICA ION EUGEN

Secţia 30 VicePreşedinte PECINGINA DANIELA ANCA

Secţia 31 Preşedinte MOTOIU CLAUDIA

Secţia 31 VicePreşedinte FOANENE RAUL DANIEL

Secţia 32 Preşedinte CONSTANTINESCU ELENA

Secţia 32 VicePreşedinte BOBAN IONICI CLAUDIA

Secţia 33 Preşedinte POPESCU NATALIA

Secţia 33 VicePreşedinte MUSCHICIU DIANA DESDEMONA

Secţia 34 Preşedinte PLATAGEA EMILIA CODRUTA

Secţia 34 VicePreşedinte MISCHIU CRISTIAN ADRIAN

Secţia 35 Preşedinte RAUTESCU ELENA ALINA

Secţia 35 VicePreşedinte SCHEAU ADRIAN PANTELIMON

Secţia 36 Preşedinte CIULEI N. MARCEL

Secţia 36 VicePreşedinte SANDU ZAMFIR

Secţia 37 Preşedinte MIRON GR. MARIA

Secţia 37 VicePreşedinte CHITIBA GABRIELA

Secţia 38 Preşedinte PASARE I. DANIELA RAMONA

Secţia 38 VicePreşedinte PASARE MINODORA MARIA

Secţia 39 Preşedinte PADUREANU IONUT

Secţia 39 VicePreşedinte CARABISI EMILIA

Secţia 40 Preşedinte STANCIOI EMIL ADRIAN

Secţia 40 VicePreşedinte MILITARU COJOCARU DIANA MIRELA

Secţia 41 Preşedinte STEGA C. CLAUDIU ROBERT

Secţia 41 VicePreşedinte GOLUMBEANU STEFAN

Secţia 42 Preşedinte CONSTANTINIU I. AL. CRISTINA LORREDAN A

Secţia 42 VicePreşedinte VEZURE ILEANA CRISTINA

Secţia 43 Preşedinte MANESCU COSTIN

Secţia 43 VicePreşedinte CORCODEL IONUT FLORIN

Secţia 44 Preşedinte POPESCU BIBANU VASILICA LOREDANA

Secţia 44 VicePreşedinte TUOVEANU IULIANA

Secţia 45 Preşedinte PILEA IULIANA

Secţia 45 VicePreşedinte MUJA MARIAN

Secţia 46 Preşedinte ARBAGIC ADELINA

Secţia 46 VicePreşedinte CAMBREA SEVASTIAN

Secţia 47 Preşedinte TACLICIU MIRELA ROXANA

Secţia 47 VicePreşedinte MOLETE GH. GHEORGHE

Secţia 48 Preşedinte DEDIU I. MARIA LOREDANA

Secţia 48 VicePreşedinte PEAGU RUBEN CLAUDIU

Secţia 49 Preşedinte BRANESCU PETRESCU MAGDALENA MIRONELA

Secţia 49 VicePreşedinte VULTUREANU MIHAELA NELIDA

Secţia 50 Preşedinte FLORENTINA MARIA POP

Secţia 50 VicePreşedinte BOLOLOI MIOARA CARMEN CECILIA

Secţia 51 Preşedinte DRAGOTA GABRIELA

Secţia 51 VicePreşedinte JITARU LUCIAN PETRE

Secţia 52 Preşedinte ANDREI SAVOIU SIMONA

Secţia 52 VicePreşedinte DEACONU SILVIU

Secţia 53 Preşedinte VOICA A. AURELIA VICTORIA

Secţia 53 VicePreşedinte GRADINARU MARIA MAGDALENA

Secţia 54 Preşedinte DAGODAN IONELIA

Secţia 54 VicePreşedinte SOMICU RAMONA MIHAELA

Secţia 55 Preşedinte COTAN CORINA MIHAELA

Secţia 55 VicePreşedinte CHILIANU CLAUDIA

Secţia 56/S Preşedinte VILCU A. TUDORA

Secţia 56/S VicePreşedinte PEIA C. MONA MARIA

Secţia 57/S Preşedinte OPROIU ROBERT CRISTIAN

Secţia 57/S VicePreşedinte DOBRESCU IULIA

Secţia 58/S Preşedinte STANUS MARIA PARASCHIVA

Secţia 58/S VicePreşedinte PATROI MANUELA

TISMANA

Secţia 98 Preşedinte POPESCU CLARA LOREDANA

Secţia 98 VicePreşedinte REMETEA I. VALERIU

Secţia 99 Preşedinte GHINOIU N. NICOLAE

Secţia 99 VicePreşedinte ANDONIE I. ION

Secţia 100 Preşedinte SULEA MARILENA FLORENTINA

Secţia 100 VicePreşedinte VACARIU M VASILE

Secţia 101 Preşedinte GAVRILESCU ANA MARIA

Secţia 101 VicePreşedinte BRATILOVEANU ALINA ELENA

Secţia 102 Preşedinte SMARANDACHE NICOLETA

Secţia 102 VicePreşedinte VADUVA CARMEN LILIANA

Secţia 103/S Preşedinte REMETEA GHEORGHE

Secţia 103/S VicePreşedinte ILADIE MATEI MADALIN

TURBUREA

Secţia 364 Preşedinte PITROPU EMANOIL ILIE

Secţia 364 VicePreşedinte BERBEC IOANA

Secţia 365 Preşedinte DUMITRASCU VIRGIL

Secţia 365 VicePreşedinte FLOROIU NICOLAE MARIN

Secţia 366 Preşedinte DUMITRASCU MIHAELA

Secţia 366 VicePreşedinte TRUICA A. CONSTANTIN

Secţia 367 Preşedinte DINU SORIN

Secţia 367 VicePreşedinte STANCA ELENA

Secţia 368 Preşedinte ISTRATIE ANTOANETA

Secţia 368 VicePreşedinte ILIUTA AURORA MARIANA

Secţia 369/S Preşedinte DRAGOI CLAUDIA

Secţia 369/S VicePreşedinte ILIUTA ANGELA

TURCENI

Secţia 114 Preşedinte BIRIBOIU ELENA CARMEN

Secţia 114 VicePreşedinte GAVAN DORU

Secţia 115 Preşedinte FOTA ALINA

Secţia 115 VicePreşedinte CALMUC ION

Secţia 116 Preşedinte IOJA MARIANA

Secţia 116 VicePreşedinte MITARU OANA

Secţia 117 Preşedinte STRATOMIR DANIELA

Secţia 117 VicePreşedinte STANCIOI M CAMELIA CORINA

Secţia 118 Preşedinte MORUZ MARIAN

Secţia 118 VicePreşedinte ROTARU I ILEANA

Secţia 119 Preşedinte CALUGARU NICOLAE

Secţia 119 VicePreşedinte SCURTU DANUT

Secţia 120 Preşedinte PEICULEASA D. IONELA

Secţia 120 VicePreşedinte PAUN ELENA

Secţia 121/S Preşedinte MUCIOIU N. MARIANA

Secţia 121/S VicePreşedinte BARAGAN MIHAELA

TURCINESTI

Secţia 370 Preşedinte CURELEA N. CARMEN MARILENA

Secţia 370 VicePreşedinte BOCA GRIGORAS

Secţia 371 Preşedinte SICHITIU TEODOR

Secţia 371 VicePreşedinte PATRASCU MARIA GABRIELA

Secţia 372/S Preşedinte POPESCU ELENA

Secţia 372/S VicePreşedinte CARTIANU ANCA MARIA

URDARI

Secţia 378 Preşedinte TEPORU GABRIELA NICULINA

Secţia 378 VicePreşedinte SANDA. LAURENTIU CLAUDIU

Secţia 379 Preşedinte FRATUTU LUMINITA MIHAELA

Secţia 379 VicePreşedinte SUCIU CRISTINA

Secţia 380 Preşedinte BAIATU LILIANA

Secţia 380 VicePreşedinte AMZUCU T. IONELA ALINA

Secţia 381/S Preşedinte VADUVA MARIA

Secţia 381/S VicePreşedinte TEPORU A GHEORGHE

VAGIULESTI

Secţia 382 Preşedinte PANCEA MARCU

Secţia 382 VicePreşedinte PANCEA MARIANA

Secţia 383 Preşedinte JUGANARU NICUSOR COSMIN

Secţia 383 VicePreşedinte MISCODAN CATALIN

Secţia 384/S Preşedinte SABIESCU EFTIMIA

Secţia 384/S VicePreşedinte VAIDIANU MARIA NATASA

VLADIMIR

Secţia 385 Preşedinte MARIN GHEORGHE FLORIN

Secţia 385 VicePreşedinte DOLCESCU S. ALEXANDRU LAURENTIU

Secţia 386 Preşedinte DOBRE ION

Secţia 386 VicePreşedinte IANASI ELENA SORINA

Secţia 387 Preşedinte IANASI V ION

Secţia 387 VicePreşedinte MARIN GH IOANA

Secţia 388/S Preşedinte VIJULAN PETRE LAURENTIU

Secţia 388/S VicePreşedinte PASARE V. DANIEL VASILE

Vizualizări: 2,953

Trimite pe WhatsApp

Alte articole din :

Citește și: